![На Рівненщину перевели начальника з Донбасу: він очолить ДСНС області](/uploads/media/d7/59/d759ac0ec4dab441354a2b710e664693_orig_thumb.jpg)
![На Рівненщину перевели начальника з Донбасу: він очолить ДСНС області](/uploads/media/d7/59/d759ac0ec4dab441354a2b710e664693_orig_thumb.jpg)
Вже втретє судили настоятеля храму
На Рівненщині вже втретє судили протоієрея Василя Данилюка. Священник продовжує їздити у стані алкогольного сп'яніння попри рішення судів, пише OBOZREVATEL.
Василь Данилюк – настоятель Миколаївського храму у Клевані, що на Рівненщині – вже тричі судимий за п'яне водіння.
Всупереч п'яти повісток із суду, які священнику надсилали з березня до червня, на повторне засідання він так і не прийшов. 1 червня 2021 р. суд ухвалив оштрафувати священнослужителя на 20 тис. 400 грн, а також позбавити права керування автомобілем на три роки.
Проте рішення суду не вплинуло на настоятеля храму. Данилюк знову сів п'яним за кермо: 8 вересня 2021 року його зупинили поліцейські у Рівненському районі.
Цього разу священнослужитель під час судового засідання визнав, що перебував за кермом у стані алкогольного сп'яніння. Але заявив, що спочатку автомобілем нібито керувала інша людина, а він сів за кермо... з дозволу співробітників поліції – щоб загнати машину у двір.
25 листопада Гощанський районний суд, враховуючи не лише останнє порушення протоієрея, а й попередні його «зальоти», ухвалив рішення. Цього разу Василя Данилюка оштрафували на 51 тисячу гривень та заборонили керувати автомобілем на строк 12 років та 10 місяців.
Суддя Юлія Оленич зазначила, що дії священнослужителя:
характеризуються навмисною формою провини, становлять підвищену суспільну небезпеку, становлять небезпеку дорожньому руху та несуть загрозу для життя та здоров'я його учасників.
Станом на сьогодні в Єдиному реєстрі боржників актуальні шість записів про стягнення коштів зі священнослужителя. П'ять із них – за адміністративні правопорушення у сфері безпеки дорожнього руху, ще одне стосується неоплаченого судового збору.
У Рівненській єпархії Української православної церкви не знають, що відбувається.
Як розповів прессекретар єпархії, архімандрит Герман (Кулакевич), їм невідомо, що настоятеля храму в Клевані кілька разів притягували до відповідальності за п'яне водіння. Але якщо інформація підтвердиться, то вирішуватимуть, що робити з протоієреєм, повідомляють журналісти OBOZREVATEL.
Радіо Трек: НОВИНИ
Від чоловіків, народжених у цих числах, потрібно тікати: щастя не буде
Знайшли куряче яйце біля будинку: Що робити з підкладом?
5 прізвищ, які вказують на те, що ваші предки були родом із Київської Русі
Здобне «віденське тісто»: Пиріжки з яблуками просто танутимуть у роті
Що 26 липня потрібно заховати від усіх, щоб привернути щастя у дім: народні прикмети
На Рівненщині помер 35-річний священник
Маршрутка «Рівне-Здовбиця» зіткнулася з бусом у Рівному. У водія – перелом руки
Священник за гроші прихожан купував наркотики для секс-вечірок (ФОТО)
«Хто зі мною вийде з города, той виживе», - показали водія Volkswagen, який скоїв лобову ДТП у Рівному (ВІДЕО)
На Рівненщині п’яний водій розтрощив паркан і збив 4-х корів (ВІДЕО)
Знайдено паспорт Василюти Аріни Миколаївни 2006 р-н. Документ можна забрати у чергового на першому поверсі Міськвиконкому, що на вулиці Соборній, 12а
Загублені документи, видані на ім'я та прізвище Микола Скібінський: студентський квиток, посвідчення водія, id картка. А також техпаспорт на мотоцикл, виданий на ім'я та прізвище Олена Скібінська.
Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК