На Рівненщині помер 35-річний священник

З Березнівщини

Сьогодні, 13 листопада, з життя пішов 35-річний протоієрей Віктор Пилипака,  настоятель Свято-Іоанно-Богословського храму у селі Балашівка Березнівського району.

Відспівають священника у понеділок 15 листопада в рідному Свято-Іоанно- Богословському храмі.

 

Початок заупокійного богослужіння о 9:00, повідомляє РІВНЕ. Голос Церкви у Facebook.

Поховають батюшку за вівтарною частиною церкви.

Нагадаємо, нещодавно помер відомий у Рівному отець Юрій Велігурський, ігуменя Рафаїла з Корецького монастиря і протоієрей Іван з Радивилівщини.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Загубилася вівчарка

Пропала вівчарка. Дівчинка, не агресивна, на ім'я ВЄСТА. Бачили її по вулиці Відінській біля АТБ та на площі Перемоги, навпроти магазину Ера. тел. 0964725146

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

Більше оголошень