Сучасну поліцейську станцію відкрили на Рівненщині до Дня поліції (ФОТО/ВІДЕО)

Першу в області

4 липня, у День народження поліції, у с. Великий Житин керівники Нацполіції Рівненської області відкрили поліцейську станцію, яка обслуговуватиме територію Шпанівської ОТГ.

Станція створена з метою поліпшення реагування на виклики та повідомлення громадян. Службу тут нестимуть екіпаж групи реагування патрульної поліції та два дільничні офіцери, які обслуговують дев’ять навколишніх сіл.

Як відзначив заступник начальника ГУНП Рівненщини Руслан Стрельбіцький,

така станція значно поліпшить час реагування на виклик, а відтак – своєчасне надання допомоги.

Крім того, начальник Рівненського районного відділення поліції Володимир Рой повідомив, що на дільниці базуватиметься і новостворене громадське формування з охорони публічної безпеки та порядку:

Це найкращий подарунок до Дня поліції. Тут створені належні умови для праці, кабінет оснащений необхідною оргтехнікою, тож поліцейські разом із членами громадського формування службу нестимуть ще ефективніше.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Богдана Карц

Богдана Карц

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень