ON-LINE

«Король жахів» сьогодні святкує 68 років

понеділок, 21 вересня 2015
Американський письменник Стівен Кінг відзначає день народження

{{1}}

Сьогодні йому виповнилося 68 років. Він народився 21 вересня 1947 року у місті Портленд, штат Мен. Його батько, Дональд Кінг, був капітаном торгового флоту.

За два роки до народження майбутнього письменника, сім'я усиновила дитину – Девіда Віктора, оскільки лікарі стверджували, що мати Стівена Неллі Рут Піллсберрі не може мати дітей. Однак у 1947 році вона народила хлопчика, який став одним з найуспішніших письменників за всю історію світової літератури.

Стівен зростав у бідності, писати почав у сім років, здобув певний досвід роботи журналістом. Після закінчення навчання в коледжі, хотів на війну у В'єтнам. Але до війська Кінга не взяли через велику кількість хвороб.

Він написав більш ніж 200 творів, серед яких понад 50 книг стали бестселерами у стилях жахи, фентезі, трилер, містика. Також писав під псевдонімом Річард Бахман.

{{2}}

Продано більш ніж 350 мільйонів копій його романів та збірок оповідань. На основі його історій знято низку фільмів, а також намальовані комікси. Отримував нагороди за внесок у літературу протягом всієї кар'єри, такі як премії «За внесок у світове Фентезі», був нагороджений Канадською асоціацією книгопродавців і званням Великого Магістра від Американських письменників-містиків.

Стівен Кінг називає своїм маґнум опусом («головним вором») серію з семи романів "Темна Вежа", написані ним між 1970 і 2004 роками.

{{3}}

Серія поєднує багато жанрів, включаючи фентезі, наукову фантастику, жахи та елементи вестерну. Романи описують пригоди групи стрільців по дорозі до темної вежі – містичного місця, яке утримує всі світи від руйнування і хаосу. Окрім цих семи книг, персонажі з "Темної вежі" згадуються й в інших творах автора. Після завершення серії на світ почали з'являтися комікси передісторії, комп'ютерна гра «Дискордія», планують зняти фільм.

За матеріалами Вікіпедії.

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Посвідчення водія

    У районі автовокзалу у Рівному знайшли водійське посвідчення на прізвище Дисюк Марк. Забрати...
  • У Рівному загубився кіт

    На вулиці Степана Бандери (в районі Магнату) згубився білий ангорський кіт. З блакитними...
  • Загубилася собака - німецька вівчарка

    В районі Північного загубилася собака породи німецька вівчарка (хлопчик) чорно-рудого...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного