Субсидіантам доведеться більше платити за комуналку

З наступного року

З наступного року отримувачам субсидій доведеться більше платити за комунальні послуги. Кабмін видав постанову, яка змінює коефіцієнт розрахунку обов’язкого платежу.

Іншими словами, під час обчислення враховуватиметься не 15% від сукупного доходу домогосподарства, а 20%. Формула вводиться з 1 травня 2020 року. Як пояснюють в управління соцзахисту Рівного, кількість субсидіантів може трішки зменшитися, говорить начальниця відділу прийому житлових субсидій Лариса Ференчук:

Тобто ми передбчаємо, що з травня місяця і так значно кількість субсидіантів зменшиться, адже літні платежі набагато менші за зимові платежі. І у зв’язку з новим обчиленням так само в нас трышки впаде кількість субсидіантів. Спрогнозувати зараз важко.

 За нинішньою формулою в Україні в середньому сплачують майже 10% від сукупного доходу сім’ї, зазначають в Уряді. Також там прогнозують, що після змін з першого травня наступного року отримувачі субсидій в середньому платитимуть 13,5% від сукупного доходу.

Тож у людей з низьким доходом обов’язкова плата за комуналку відчутно не зміниться. Гроші, які вдасться зекономити після зміни відсотка підуть на адресну допомогу малозабезпеченим сім’ям. Також зауважимо, що попри зміну формули, у травні субсидію призначатимуть автоматично всім, хто її отримував раніше. Подавати на призначення допомоги по-новому мають лише орендарі та внутрішньопереміщені особи, а також у разі зміни в складі сім’ї тощо.

Новини Радіо Трек  у ТelegramНомер Радіо Трек у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Влад Пєрязєв

Влад Пєрязєв

Знайдено цуценя

В районі Боярки  знайдено цуценя чорного окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати.    

Знайдено хаскі

Знайдено собаку породи  хаскі з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати.      

Знайдено посвідчення водія

Знайдено посвідчення водія на прізвище Ярошик Олександр.  

Більше оголошень