Стихійні торговці «вросли корінням» у дворі будинку (7 ФОТО)

У Рівному не вщухає проблема із стихійною торгівлею

[media=69713]

Цього разу на засідання виконкому прийшла мешканка будинку на Полуботка, 4.

[media=69735]

Вона нарікає на продавців, які «укорінилися» у їхньому дворі.

[media=69718]

Жінка каже, попри виклики поліції, правоохоронці продавців не розганяють:

- Чомусь наша хоробра поліція бабусь, дідусів не боїться розганяти з ринку, а ті, що займаються торгівлею на території Полуботка, 4, вздовж газону «вросли корінням». Поліція навіть не підходить, жодного разу. Просили, молили. Ми вже замучилися на цьому ринку жити. П’янки-гулянки, поліцію викликаємо, приїхали, розігнали, інші прийшли. А коли ми здихаємося цього всього?

 

[media=69717]

[media=69716]

Зважаючи на ці нарікання, ми вирішили провести власне опитування та запитали у рівнян про їхнє ставлення до цього стихійного ринку. Здебільшого люди не задоволені, проте ставляться до продавців із розумінням:

– Мені, наприклад, це не подобається. Але людям треба якісь гроші заробити, щось продати. Там на базарі багато є ще місць, але за ті місця треба платити.

–З однієї сторони позитивно, адже зараз дуже тяжкі часи і кожен старається… Що має, тим лишнім і ділиться. Але з іншої сторони те, що на землі, пилюка, люди ходять… То це, звісно ж, мінус.

– Дуже негативно тому, що пройти неможливо. Місце можна й знайти, якби міський голова щось думав трошки, то може і вирішив би.

 

[media=69714]

Міський голова вислухав обурення рівнянки та пообіцяв владнати проблему вже цього тижня.

[media=69715]

 

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень