Студентів рівненського «водника» прийшли вітати перші особи області

Олексій Муляренко привітав інавгурантів НУВГП

У Національному університеті водного господарства та природокористування відбулась традиційна посвята студентів-першокурсників. Сьогодні там вітали тих, хто вперше переступає поріг вишу.

Розпочалось дійство на головній сцені Парку Шевченка біля корпусу НУВГП. До інавгурантів із вітальним словом звернувся голова Рівненської облдержадміністрації Олексій Муляренко.

Він привітав студентів із початком нового навчального року і подякував за можливість взяти участь в урочистій посвяті першокурсників.

Цього річ до університету було подано близько дев’яти тисяч заяв. У рейтинговому списку НУВГП зайняв пріоритетне місце серед вишів Рівненщини.

Ректор НУПГП Віктор Мошинський зазначив:

Сьогодні більш, ніж особливий день для тих, хто вперше переступить поріг університету. Шановні першокурсники, ви обрали престижний і перспективний виш, адже більшість факультетів – природничо-математичні й інженерно-технічні.

Нагадаємо, меморандум про співпрацю ректор університету Віктор Мошинський і голова Рівненської ОДА Олексій Муляренко підписали 29 травня. У рамках спільної роботи буде започатковано конкурс студентських проектів імені Олексія Костіна та комплексна оцінка стану річки Устя та її басейну.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai. Якщо документи ваші - телефонуйте 

У Рівному знайдено окуляри та телефон

У Рівному, на вул. Відінська, 39 біля М'ясомаркета/ біля АТБ знайдено  окуляри  та телефон. Знайдене передали продавцям на касу магазину 

Посвідчення водія Рабешко

27.09.2023 р. загублено посвідчення водія на прізвище Рабешко Роман. Орієнтовно по маршруту від гуртожитків РДГУ №4 і №5, через "Текстильник" і до а/с Чайка.

Більше оголошень