Студента з Рівного через п’ять місяців спіймали у столиці

Хлопець сам «прийшов» у поліцію як свідок

Ще у січні цьогоріч до поліції повідомили працівники соціальної служби, що 17-річний рівнянин тривалий час не відвідує заняття у коледжі.

Працівники ювенальної превенції, які прибули за місцем проживання юнака, з’ясували, що неповнолітнього сироту виховує 67-річна бабуся з дідусем. Вона розповіла поліцейським, що онук залишив місце проживання ще 20 грудня торік.

Правоохоронці у рамках кримінального провадження, розпочатого за частиною 1 статті 115 Кримінального кодексу України, оголосили неповнолітнього у розшук та залучили до його пошуків весь особовий склад ювенальної превенції області.

17-річного рівнянина викрили столичні поліцейські, коли прибули на виклик про подію, у якій він став свідком.

Працівники ювенальної превенції ГУНП в Рівненській області повернули дитину додому. Поліцейським він не зміг пояснити, чому так вчинив, адже окрім соціальної виплати,  удома був забезпечений усім необхідним, у тому числі навчанням у місцевому коледжі.

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Загубилася вівчарка

Пропала вівчарка. Дівчинка, не агресивна, на ім'я ВЄСТА. Бачили її по вулиці Відінській біля АТБ та на площі Перемоги, навпроти магазину Ера. тел. 0964725146

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

Більше оголошень