ON-LINE

Стоп, кульок! Рівне готується відмовитися від пластику

середа, 03 квітня 2019
Міська рада розгляне петицію на сесійному засіданні

У Рівному готуються відмовитися від використання пластикових пакетів у торговельних мережах. Петиція щодо відмови від використання пакетів набрала на сайті міської ради необхідні 300 голосів для розгляду.

Міський голова Володимир Хомко підтримує таку ініціативу, проте каже – рішення міської ради матиме виключно рекомендаційний характер:

Питання, яке підняли, надзвичайно актуальне. Я особисто це підтримую. І взагалі був би радий, якби у всій Україні відмовилися від пластикових пакетів. Але є один момент: ми таке рішення, напевно, приймемо, але воно матиме рекомендаційний характер.

Виключно рекомендаційний характер, адже таких повноважень у міських рад в Україні немає. Зараз у Верховній Раді є кілька законів, очевидно, якщо якийсь з них буде прийнято на рівні Верховної Ради, то ми будемо одними з перших, хто це буде виконувати.

Я підтримую, ідея надзвичайно актуальна, - розповів Володимир Хомко.

Питання відмови Рівного від пластикових пакетів розглядатимуть уже на найближчій сесії, нині його опрацьовують у міській раді.

Втім, чи дослухаються торговельні точки до таких рекомендацій – достеменно невідомо. Адже пластиковий пакет – значно дешевий і ним зручно користуватися багатьом покупцям.

Хоча є чимало прикладів, коли м’ясні та хлібобулочні вироби у Рівному вже продають у паперових пакетах, а не у пластику.

Крім того, дедалі більшої популярності серед рівнян набувають так звані екоторбинки, тканинні сумки для покупок, які тримають в автомобілі або сумці і беруть з собою в магазин.  

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Зникла кішка

    В районі Тинного по вулиці Карпенко-Карого загубилася кішка Британка сіро-голубого...
  • Втрачено техпаспорт

    Втрачено техпаспорт на автомобіль FIAT FIORINO державний номер АВ1312 EI. Прохання...
  • Загублено чорну сумку

    В четвер, 2 липня, близько 16 години по вул. Макарова, 23, на зупинці громадського транспорту...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного