Столичні експерти приїдуть у Сарни – Рибачок сказав

Будуть вивчати ситуацію

Перед вихідними керівник групи консультаційної підтримки субпроекту Світового банку на Рівненщині Сергій Рибачок повідомив про те, що у Сарнах будуть створювати серцево-судинний центр.

Таке повідомлення він поширив у соціальних мережах:

Разом з представниками Світового банку та групою впровадження з МОЗ виїхали в Сарни на місце майбутнього серцево-судинного центру. Оглянули приміщення, поспілкувались з лікарями та керівництвом району. Виробили план дій, розподілили зобов‘язання.

 

Уже 4 січня у Сарнах чекаємо експертів з Києва для розробки перед проектної пропозиції. Після цього до роботи приступають наші проектанти і будівельники. Паралельно працюємо над закупівлею медобладнання. Звучить дуже просто. Але просто не буде. Вже маємо досвід. Як думаєте? Вдасться?

У коментарі одному з рівненських видань Сергій Рибачок сказав, що всього на створення серцево-судинного центру в Сарнах спрямовується близько 1,5 мільйона доларів США. Ці кошти, мовляв, вдалося зекономити під час попередніх закупівель.

Слідкуйте за нашими новинами на сторінках Радіо Трек у Facebook та Telegram 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

У Рівному знайшли посвідчення військового

На вулиці Шевченка у Рівному знайшли посвідчення військового. Документ виданий на ім'я Татаріна Бориса Петровича. За детальнішою інформацією варто звертатися за номером - 096 795 83 31

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

На Князя Романа загублено чоловічий золотий ланцюжок

Сьогодні близько 9-ї години ранку на вулиці Князя Романа, 13, 6 під'їзд загублено чоловічий золотий ланцюжок з хрестиком. Прохання повернути за ВИНАГОРОДУ.

Більше оголошень