«Стен» з пісні Емінема потрапив до Оксфордського словника

Слово «stan» з пісні Емінема 2000-го року визнано лінгвістичним співтовариством і «узаконено» в Оксфордському словнику англійської мови.

Згідно з визначенням, «стен» - це іменник розмовного стилю, що позначає «наполегливого і нав'язливого шанувальника будь-якої відомої особистості», яке, до речі, може бути використано і як дієслово. Наприклад: «Ви ж знаєте, що я стенюсь за Кеті Перрі, тому я дуже чекаю на її новий альбом».

Варто відзначити, що на відміну від словникового прикладу вживання, в пісні Емінема це слово вживається в більш похмурому сенсі.

Походження слова автори словника віднесли до 21 століття, з «можливою» згадкою у пісні 2000-го року «Stan» американського репера.

«Stan» вважається однією з найкращих пісень Емінема, а зовсім недавно репер розповів, що третій куплет міг би бути трохи іншим, якби він не працював у той день з обкуреним звукоінженером.

Тим не менш, це не завадило пісні зробити внесок в розвиток англійської мови.

 

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Оля Багній

Оля Багній

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Загубився великий папуга

Сьогодні зранку в районі Пивзаводу у Рівному загубився ожереловий великий папуга зеленого кольору.

Знайдено карту поляка на прізвище Petrychenko

[media=238993] В районі Боярки у Рівному знайдено карту поляка, на ім'я Petryczenko Andrzej (Petrychenko Andrii) 2003 р.н.

Більше оголошень