У Рівному збираються продати старе приміщення школи (ФОТО)

На його місці «виросте» дитсадок

Фото - Радіо Трек

Про такі плани на розвалену будівлю 14-ї школи нагадав депутат Рівнеради Анатолій Чугуєвець.

Під час обговорення питання щодо виділення 8,5 млн грн на дитсадок на Північному, він зазначив, що потреба у дошкільному навчальному закладі є і в мешканців іншого району - Басового Кута.

Фото - Радіо Трек

Мовляв, колишнє приміщення ЗОШ №14 вирішили виставити на аукціон – під будівництво садочка, однак бажано це зробити якомога швидше.

Нагадаємо, що школа переїхала у нову будівлю ще у 2011-му році. З того моменту стару будівлю – закинули.

Фото - Радіо Трек

Наші новини у Тelegram. Номер у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Загублено документи

Загублено гаманець із документами. Усередині — пенсійне посвідчення, картка «Рівнянина» та банківські картки на ім’я Соловей Олександр Миколайович. Документи втрачені 23 червня. Якщо хтось знайшов або має будь-яку інформацію щодо його місцезнаходження, телефонуйте за номером: 050-43-50-103  

Знайдено номерний знак автомобіля

Знайдено номерний знак ВК2357ВО Хто загубив, звертатися (096)-150-7002

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Більше оголошень