Стан волонтерки з Рівного стабільно важкий

Яна Зінкевич нині притомна, може розмовляти

Нагадаємо, волонтер-парамедик Яна Зінкевич, яка потрапила в автомобільну аварію на Дніпропетровщині, була госпіталізована в тяжкому стані.

Про це повідомляє портал ПС "Сектор правди".

 

 


До Яни повернулась свідомість. Вона може розмовляти, все гаразд з пам`яттю. Однак стан лишається стабільно важким", - сказано у повідомленні. У Яни переломані ребра, численні стусани та переломано хребет. Бо вилетіла крізь лобове скло.
Лікар Яни каже, що їй ще пощастило, бо якщо б була переломана шия - то взагалі б все віднялося і такі пацієнти як правило не виживають


Щодо іншого постраждалого в аварії, комбата "Госпітальєрів" Стрілка, який отримав черепно-мозкову травму, лікарі вирішують, чи потрібне оперативне втручання.

Як повідомлялось, автокатастрофа сталася 5 грудня близько 4-ї години ранку. Авто "Госпітальєрів" на слизькому асфальті злетіло з траси та кілька разів перекинулося.

Додамо, що для лікування 20-річної волонтерки потрібні чималі кошти, до їх збору просять долучитись усіх небайдужих.

 

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Оксана Герасимчук

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень