Рівнянку нагородив Президент "За заслуги"

Нею виявилась медик Яна Зінкевич

Президент України підписав указ про відзначення державними нагородами України з нагоди 24-ї річниці підтвердження всеукраїнським референдумом Акту проголошення незалежності України 1 грудня 1991 року. Серед нагороджених виявилася й рівнянка Яна Зінкевич. Її нагородили орденом "За заслуги" ІІІ ступеня. Зауважимо, що Яну привітав на своїй сторінці у Facebook народний депутат Дмитро Ярош.

 

Легендарну дівчинку - Начальника Медичної служби ДУК ПС Яну Зінкевич УКАЗОМ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №670/2015 нагороджено орденом "За заслуги" ІІІ ступеня.Вітаю Яночку і всіх наших медиків!

Posted by Дмитро Ярош on 2 грудня 2015 р.

Довідка: Яна Вадимівна Зінкевич народилася 2 липня 1995 року. Український доброволець-медик. Начальник Медичного управління та реабілітації бійців «Добровольчого українського корпусу» під час війни на сході України. До війни готувалась до вступу у Львівський медичний університет.

 

 

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень