

Єлизавета II не дуже хоче передавати трон синові принцу Чарльзу, - Джек Ройсон
Я все ще твердо вірю, що коли королеві виповниться 95 років, вона піде у відставку, - заявив автор книг Вільям і Кейт. Love Story, Діана: таємниця, що ретельно охороняється Роберт Джобсон.
Він додав, що день народження у монарха 21 квітня.
Королівський репортер Джек Ройстон вважає, що Єлизавета II не дуже хоче передавати трон синові принцу Чарльзу, але буде змушена це зробити.
Адже як вона зможе подивитися в очі своєму синові і сказати, що він все-таки ніколи не буде королем? - зазначив Ройстон.
Нагадаємо, що Єлизавета II зійшла на престол 6 лютого 1952 року у віці 25 років, після смерті свого батька - короля Георга VI. У 2016 році вона була визнана монархом із найдовшим правлінням в історії.
Принцу Чарльзу зараз 70 років і він чекав довше, ніж будь-який інший спадкоємець престолу, щоб стати королем.
Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4
Радіо Трек: НОВИНИ
Чи щасливий ваш рік народження? Остання цифра розкаже про все
«Золота жила»: у чому Україна перша у світі, неочікувана для багатьох відповідь
Ціна «злетіла» в 2 рази: обов'язкова для всіх водіїв послуга різко подорожчала
Наложниць у гаремах розгодовували до 150 кг: навіщо це було потрібно?
Власникам дизелів пощастило: вже з 1 травня в Україні почнуть розводити бензин
У Рівному поряд з кафе "Fortissimo" знайдено пенсійне посвідчення, на ім'я Ремізова Віра Олексіївна За деталями звертайтесь за номером: +380964330774
У Рівному шукають вівчарку по кличці Луна. Зелений ошийник, зникла в районі Боярки 5 лютого. Номери власників: 0969732925
Біля магазина «Копійка» на розі вулиць Грушевського та Гайдамацької (колишня Струтинської) знайшли ключі. Телефонувати за номером: 0689097415