Принц Чарльз має право запустити атомну бомбу у мирний час

І за це йому не загрожуватиме ув'язнення

Це виявив науковий співробітник університету Плімута Джон Кіркхоуп після вивчення деяких документів в державному архіві.

У ході дослідження Кіркхоуп з'ясував, що завдяки титулу герцога Корнуолльского спадкоємець британського престолу звільнений від необхідності слідувати деяким законам, серед яких і "Акт про ядерний вибух", що передбачає покарання у вигляді довічного ув'язнення за запуск ядерної бомби в мирний час.

Окрім того, принц Чарльз має право порушувати такі закони як "Акт про захист даних" і "Акт про дику природу в сільській місцевості", які наказують дотриматися певних правил для збереження дикої природи.

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень