![На Рівненщину перевели начальника з Донбасу: він очолить ДСНС області](/uploads/media/d7/59/d759ac0ec4dab441354a2b710e664693_orig_thumb.jpg)
![На Рівненщину перевели начальника з Донбасу: він очолить ДСНС області](/uploads/media/d7/59/d759ac0ec4dab441354a2b710e664693_orig_thumb.jpg)
Про це Радіо Трек поінформували читачі
Фото зі змагань з кросу-кантрі (взято з соцмережі Фейсбук)
Як ми писали, наслідки незрозумілих дій на горбах поблизу сусіднього з Рівним села Бармаки побачила рівнянка Віта Гузь Це її занепокоїло.
Про те, що ж відбувалося біля Рівного і хто там залишив учора сміття, повідомив рівнянин у соцмережі Фейсбук:
Nazar Starzhynskyy Вчора та сьогодні відбувалися Чемпіонат та Кубок України з крос-кантрі (перегони на гірських велосипедах - Ред.) Стрічки сьогодні всі познімали. А до тої ями із лайном ніхто з організаторів/учасників не причетний
Як згодом поінформувала Радіо Трек Віта Гузь, яка виклала фото того, що її занепокоїло на горбах біля Бармаків, яма з поліетиленом залишилася тут ще з червня, коли у цьому місці теж проводили якісь змагання. Що саме за змагання там були, жінці невідомо, оскільки вона спостерігала за ними з балкона свого будинку.
Після тих змагань були на цій території дерев'яні перешкоди і солома в тюках. Але їх прибрали. А ось яма, обкладена поліетиленом, і частина огороджувальних стрічок -залишилися. А вчора я побачила нові стрічки. Це мене обурило. Бо виходить, що у цьому місці проводять якісь навчання чи змагання і за собою не прибирають. Я часто гуляю у цьому місці з чоловіком і собакою, тож бачу, яку територію за собою залишають.
Радіо Трек: НОВИНИ
Від чоловіків, народжених у цих числах, потрібно тікати: щастя не буде
Знайшли куряче яйце біля будинку: Що робити з підкладом?
5 прізвищ, які вказують на те, що ваші предки були родом із Київської Русі
Здобне «віденське тісто»: Пиріжки з яблуками просто танутимуть у роті
Що 26 липня потрібно заховати від усіх, щоб привернути щастя у дім: народні прикмети
Знайдено паспорт Василюти Аріни Миколаївни 2006 р-н. Документ можна забрати у чергового на першому поверсі Міськвиконкому, що на вулиці Соборній, 12а
Загублені документи, видані на ім'я та прізвище Микола Скібінський: студентський квиток, посвідчення водія, id картка. А також техпаспорт на мотоцикл, виданий на ім'я та прізвище Олена Скібінська.
Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК