Стало відомо, хто може отримати акції ПАТ «РНК«Вереса» безплатно

І де їх можуть забрати рівняни 

Рівненський «Верес» стає першим в історії України футбольним клубом, який розміщує акції на українському фондовому ринку.

Клуб планує виставити на продаж 500 тисяч акцій вартістю по 100 грн і залучити таким чином мінімум 50 млн грн (сьогодні статутний капітал «Вереса» – 6 млн грн).

Президент Громадської спілки «Рівненський футбольний клуб «Верес-Рівне» Олексій Хахльов звернувся до усіх 4579 членів клубу. Про це повідомляє РАДІО ТРЕК.

 - На початку відродження професіональної команди «Верес» в Рівному в 2015 році кожен з вас підтримав цю ідею не просто словами, а своїми реальними 100 (сто) гривнями. Я це не забув і щиро дякую вам!

 

Але зараз дозвольте вам подякувати теж не лише словами. Ми стали співзасновниками першого в Україні Публічного акціонерного товариства «Рівненський народний клуб «Верес».

 

Маю честь продовжити формування справжньої червоно-чорної сім’ї Народного клубу «Верес». І тепер КОЖЕН з 4579 членів нашого клубу має право отримати БЕЗОПЛАТНО 1 (одну) акцію номінальною вартістю 100 (сто) гривень Публічного акціонерного товариства «Рівненський народний клуб «Верес», - повідомив Олексій Хахльов.

Для отримання та оформлення своєї акції звертайтеся напряму до фінансового брокера клубу:

ТОВ «БЕНЕФІТ БРОК»

м. Рівне, вул. Коцюбинського, буд. 6.

(При собі мати паспорт та ідентифікаційний податковий код)

Контактна особа ПАВЛО ПОЦЕЛУЙКО

Моб. 067-263-64-82

Наші новини у Telegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

 

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень