Стало відомо, що торгові війни Трампа вплинуть на валютний ринок України

Експерт дав пояснення

Наступного тижня на валютному ринку не очікується значних змін.

Коливання офіційного курсу долара, ймовірно, залишаться в межах 41,4-42 грн, повідомив фінансовий експерт Тарас Лєсовий.

За його словами, така стабільність пояснюється ефективною політикою Національного банку України. Також впливає сезонний фактор: аграрії готуються до посівної, що сприяє збільшенню пропозиції валюти. У зв’язку з цим НБУ може зменшити обсяги валютних інтервенцій.

Вплив глобальних факторів

Запровадження мит США щодо Канади, Китаю та Мексики призвело до зниження курсу долара на міжнародних ринках майже на 0,5%. Це може стимулювати зростання інфляції, що вплине на вартість американської валюти. Прогноз щодо інфляції в США на 2025 рік становив 2,5%, але ситуація може змінитися.

Зниження курсу долара може позначитися і на українському ринку, проте різких стрибків очікувати  не варто.

Джерело: Патріоти України

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Відкрити плей-лист

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

У Рівному знайшли студентський квиток

У Рівному, 1 жовтня, на тротуарі, між Басів Кутом і Щасливим, знайшли студентський квиток. Він належить Січкару Григорію , студенту НУВГП.   Власника просимо звернутись за номером:  +380667642577 — Людмила

Більше оголошень