Стало відомо, куди поцілили ракети на Житомирщині

На щастя, жертв немає

Сьогодні близько 13 години росіяни завдали ракетного удару по військовому аеродрому на Житомирщині. Про це повідомляє Повітряне командування «Центр». Літаки випустили ракети з території Білорусі, ба більше, намагалися замаскувати авіаційну активність під тренувальні польоти.

В аеродром прилетіли дві керовані авіаційні ракети X-59, імовірно з винищувачів-бомбардувальників Су-34.

Внаслідок влучання пошкоджено злітно-посадкову смугу та кілька одиниць автомобільної техніки. Особовий склад перебував в укритті, тому жертв та потерпілих немає.

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Відкрити плей-лист

Загублене службове посвідчення прокурора

Загублене службове посвідчення прокурора видане на імʼя Ваколюк Юлії Олександрівни. Прошу вважати недійсним.

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

Більше оголошень