Стало відомо, коли українські мігранти почнуть повертатися додому

В НБУ назвали рік

Фото ілюстративне

Через війну з України виїхало чимало людей, але повернення поки не на часі.

У першій половині 2025 року кількість українців за кордоном зросла ще на 60 тисяч. Хоч це менше, ніж у першому півріччі 2024 року, коли країну залишили понад 200 тисяч осіб, загальна тенденція залишається сталою. За оцінками ООН, станом на 1 липня закордоном перебуває 5,6 мільйона українців.

Основною причиною є загроза обстрілів і загальна нестабільність. Попри сподівання на поступове повернення, реальні зрушення в цьому напрямі очікуються лише з 2027 року.

Нагадаємо, що Європейський Союз продовжив дію тимчасового захисту для українців до березня 2027 року. І це рішення поки що стримує масове повернення наших громадян. Подальша доля мігрантів залежатиме від рішень урядів країн ЄС — зокрема, щодо навчання дітей, працевлаштування чи сплати податків.

Джерело: РБК-Україна

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Відкрити плей-лист

У Рівному знайшли ключі

У Рівному на вулиці Київській знайшли ключі. А саме на зупинці біля автосалону, навпроти гуртожитку. Власників просимо звернутись за номером: +380972042103 — Юлія 

Загублено посвідчення

4 січня було загублено посвідчення дитини з багатодітної сім'ї, район парк Шевченка, вул. Княгині Ольги, Степана Бандери. Посвідчення на прізвище Андрійчук Богуслава. Хто знайшов, звертатися +380966597902

Загублене службове посвідчення прокурора

Загублене службове посвідчення прокурора видане на імʼя Ваколюк Юлії Олександрівни. Прошу вважати недійсним.

Більше оголошень