Стало відомо, чи зможуть батьки забрати дитину зі школи під час повітряної тривоги

У школі є свої правила

Новий навчальний рік цього року у школах України, де не ведуть активні бойові дії, рекомендують проводити очно. Для цього у школах мають облаштувати найпростіші укриття.

Про це ми писали тут: Ремонт на 55 млн грн: Які технічні вимоги до укриттів виконають у шкільних підвалах Рівного (ФОТО)

Багато батьків бояться лишати дітей у школах, тож поцікавилися, чи зможуть вони забрати дітей зі школи під час повітряної тривоги.

Як повідомили у службі освітнього омбудсмена Сергія Горбачова, вчителі не зможуть відпустити дитину додому на прохання батьків, під час повітряної тривоги.

Відповідно до пунктів 15-16  Порядку заповнення та перебування в спорудах фонду захисних споруд цивільного захисту, вихід із захисної споруди здійснюється тільки, якщо надійшла інформація про відсутність небезпеки, а також у випадках вимушеної евакуації, - повідомили у відомстві. 

За їхніми даними, така вимушена евакуація проводиться, якщо: 

  • відбулося пошкодження споруди, що виключає подальше перебування в ній осіб, які укриваються; 
  • відбулося затоплення споруди;
  • сталася пожежа у споруді та в ній утворилися небезпечні концентрації шкідливих газів; 
  • було досягнено граничних параметрів внутрішнього повітряного середовища.

Тому під час повітряної тривоги, щоб не наражати дитину на небезпеку, педагог не має права відпустити її додому – навіть на прохання батьків, наголошують в омбудсмена.

Джерело: eo.gov.ua

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень