ON-LINE

Стабільна робота «Рівнегазу» може опинитись під загрозою

четвер, 13 вересня 2018
Люди втікають за кордон на заробітки
Фото ілюстративне

Міграція трудових ресурсів ставить під загрозу стабільну роботу ПАТ «Рівнегаз», адже за вісім місяців з підприємства звільнилося майже дві сотні людей.

За словами прес-аташе регіональної газової компанії Ольги Зайчук, така ситуація склалася, в основному, через низький рівень заробітної плати:

З початку року звільнилося 190 фахівців. Неукомплектованість штату компанії на сьогодні досягла 14%. В основному люди їдуть за кордон, оскільки у нас переважають робітничі професії (слюсарі, електрогазозварювальники), праця яких за кордоном є набагато затребуванішою і більш оплачуваною.

У компанії зазначили, що заробітна плата працівників залежить від тарифу на газ, який на сьогодні є доволі низьким. Адже саме у тариф енергоресурсу закладають кошти на оплату праці спеціалістів підприємства.

Ольга Зайчук наголосила, що державний регулятор не переглядав витрати на зарплату працівникам компанії ще з кінця 2016 року. У той же час розмір мінімальної заробітної плати за цей період переглядався уже двічі.

Так, середня зарплатня 1 300 у співробітників ПАТ «Рівнегаз» на сьогодні становить 6 200 гривень. Тоді як середній рівень оплати праці у нафтогазовій галузі для спеціалістів з досвідом обслуговування газопроводів та їх обладнання перевищує 10 тисяч гривень на місяць.

У компанії переймаються, що з часом масовий відтік кадрів може призвести до проблем з утриманням газопроводів у належному стані, а також забезпеченням безперебійного та безаварійного постачання газу споживачам Рівненщини.

Богдана Карц Радіо Трек

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Знайдено ID-картку на прізвище Гаврильчук

    У Рівному в районі обласної лікарні знайдено ID-картку на прізвище Гаврильчук...
  • Втрачений техпаспорт на автомобіль

    Загублений техпаспорт від автомобіля SKODA Octavia  на польській...
  • У районі Басового Кута загубився цуцик

    Загубився цуцик, схожий на лабрадора. В районі Басівкута, вул....
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного