США ввели нові санкції відносно Росії

Йдеться про п'ять компаній російської оборонної промисловості, запідозрених у порушенні американського закону про нерозповсюдження озброєнь щодо Ірану, Північної Кореї та Сирії

Про це повідомляє «Дождь» із посиланням на видання Federal Register, передає Українська правда.

У рішенні Держдепартаменту пояснюється, що під санкції потрапили АТ «Конструкторське бюро приладобудування», компанія «Катод» (очевидно, мається на увазі новосибірський виробник приладів нічного бачення), корпорація «НВО машинобудування», ВАТ Рособоронекспорт і літакобудівна корпорація МиГ.

Також під санкції у зв'язку з порушеннями цього закону потрапили підприємства з самих Ірану, КНДР і Сирії, а також із Китаю, ОАЕ, Судану та Туреччини.

Які конкретно порушення призвели до запровадження санкцій, у документі не пояснюється.

Потрапляння до списку санкцій означає заборону на укладання нових і розрив вже укладених держконтрактів з цими компаніями і відмова від інших варіантів співпраці за винятком випадків, окремо зазначених держсекретарем США.

Заходи вводяться на два роки.

Раніше повідомлялося, що Європейський Союз має намір продовжити санкції проти Росії до березня 2016 року.

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень