Справжнє вершкове масло виробляє тільки 9 заводів. Один – на Рівненщині

Українцям назвали марки вершкового масла, які не фальсифікують продукцію

Всього 9 з 29 виробників вершкового масла в Україні виготовляють натуральний і якісний продукт. Якість вершкового масла перевірили в Україні аналітики Центру експертиз ТЕСТ, повідомляє видання biz.today.ua.

За результатами дослідження виявилося, що 20 з 29 виробників фальсифікують продукт.

Оскільки вершкове масло містить найбільше жирів, в порівнянні з іншими видами молочної продукції, то і підробляють його найбільш часто.

Молочний жир, який є найдорожчим компонентом у вершковому маслі, недобросовісні виробники замінюють дешевшими рослинними жирами, переважно пальмовим, кокосовим, а також гідрогенізованим жирами.

Згідно з держстандартами, які існують в Україні, вершкове масло не повинно містити нічого, крім молочного жиру. Однак цю норму порушують.

Перевірку Центру ТЕСТ пройшли тільки ті торгові марки, продукція яких відповідає державним стандартам якості. це:

«Волошкове поле»

 

«Галичина»

 

«Здорово»

 

«Молокія»

 

«Полтавський смак»

 

«Попільнянське»

 

«Радимо» (м. Радивилів, Рівненщина)

 

«Чортків»

 

«Харківське»

Дослідники відзначають, що аналіз ринкових цін і якості вершкового масла в Україні довів, що якісний продукт не може коштувати дешево.

Тож, чим нижче ціна, тим вище ймовірність, що ви тримаєте в руках фальсифіковане вершкове масло.

 

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

У Рівному знайшли студентський квиток

У Рівному, 1 жовтня, на тротуарі, між Басів Кутом і Щасливим, знайшли студентський квиток. Він належить Січкару Григорію , студенту НУВГП.   Власника просимо звернутись за номером:  +380667642577 — Людмила

Більше оголошень