Справа п’яної судді з Рівного нині «зависла» в судах

Конфуз?

Скрін з сюжету журналістів UA: Рівне

Раніше повідомлялося, що жінка, яку 9 травня затримали п’яною за кермом, нібито не працює в Рівненському міському суді.

Місцеві ЗМІ натомість відразу повідомляли ім’я затриманої – це Кристина Ореховська. І вона є суддею Рівненського міського суду.

За повідомленням голови Рівненського міського суду Петра Денисюка, справу передали в канцелярію установи.

Втім, через те, що Кристина Ореховська ПРАЦЮЄ в цьому суді (хоч і вказала при оформленні протоколу поліцейськими про те, що безробітна – авт.), матеріали передадуть в Апеляційний суд.

Коментар Петра Денисюка отримали журналісти UA: Рівне:

Надійшли до суду з поліції протокол і матеріали. Вони зараз в канцелярії. І в порядку черговості будуть подані в автоматизовану систему документообігу для розподілу. Комп'ютер визначить, хто буде слухати ці матеріали. Суддя ознайомиться і прийме рішення. Скоріш за все, оскільки вона є суддею нашого суду, Кристина Едуардівна, буде направлено подання чи лист до голови Апеляційного суду і там вирішать, який із судів нашої області буде розглядати наші матеріали.

Нагадаємо, заступник начальника управління патрульної поліції Рівненщини Андрій Крутень повідомляв про те, що протокол поліція передала в Рівненський окружний адміністративний суд.

 

 

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ліна Захарова

Ліна Захарова

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень