Справа п’яної судді з Рівного нині «зависла» в судах

Конфуз?

Скрін з сюжету журналістів UA: Рівне

Раніше повідомлялося, що жінка, яку 9 травня затримали п’яною за кермом, нібито не працює в Рівненському міському суді.

Місцеві ЗМІ натомість відразу повідомляли ім’я затриманої – це Кристина Ореховська. І вона є суддею Рівненського міського суду.

За повідомленням голови Рівненського міського суду Петра Денисюка, справу передали в канцелярію установи.

Втім, через те, що Кристина Ореховська ПРАЦЮЄ в цьому суді (хоч і вказала при оформленні протоколу поліцейськими про те, що безробітна – авт.), матеріали передадуть в Апеляційний суд.

Коментар Петра Денисюка отримали журналісти UA: Рівне:

Надійшли до суду з поліції протокол і матеріали. Вони зараз в канцелярії. І в порядку черговості будуть подані в автоматизовану систему документообігу для розподілу. Комп'ютер визначить, хто буде слухати ці матеріали. Суддя ознайомиться і прийме рішення. Скоріш за все, оскільки вона є суддею нашого суду, Кристина Едуардівна, буде направлено подання чи лист до голови Апеляційного суду і там вирішать, який із судів нашої області буде розглядати наші матеріали.

Нагадаємо, заступник начальника управління патрульної поліції Рівненщини Андрій Крутень повідомляв про те, що протокол поліція передала в Рівненський окружний адміністративний суд.

 

 

 

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень