Спека до +48 градусів: Де плавитиметься не лише асфальт?

Пекельна спека накриє Європу

Фото - depositphoto
Фото - depositphoto

Цього тижня температура у Середземномор'ї може досягнути нового рекорду. Хвиля тепла охопить південну і східну частини Європи. 

Сьогодні у більшій частині Італії температура повітря досягнула +40 градусів, у Сицилії та Сардинії повітря прогрілося аж до +47...+48 градусів. Синоптики прогнозують, що від спеки найбільше буде потерпати Італія, де навіть вночі температура повітря не опуститься нижче ніж +22 градусів.

Спека також охопила Францію, Німеччину, Іспанію та Польщу. Наприкінці цього тижня в деяких частинах Іспанії температура досягне +44.

Червоний Хрест закликав людей стежити за найбільш вразливими верствами населення під час пекельної спеки. Людей закликають уникати зневоднення, не пити напої з кофеїном та алкоголем.

Джерело: ТСН з посиланням на Independent

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Відкрити плей-лист

У Рівному знайшли ключі

У Рівному на вулиці Київській знайшли ключі. А саме на зупинці біля автосалону, навпроти гуртожитку. Власників просимо звернутись за номером: +380972042103 — Юлія 

Загублено посвідчення

4 січня було загублено посвідчення дитини з багатодітної сім'ї, район парк Шевченка, вул. Княгині Ольги, Степана Бандери. Посвідчення на прізвище Андрійчук Богуслава. Хто знайшов, звертатися +380966597902

Загублене службове посвідчення прокурора

Загублене службове посвідчення прокурора видане на імʼя Ваколюк Юлії Олександрівни. Прошу вважати недійсним.

Більше оголошень