Спека до +35 градусів очікується в Україні: Де буде найгарячіше

Прогноз погоди на п’ятницю

Фото ілюстративні. Колаж Радіо Трек
Фото ілюстративні. Колаж Радіо Трек

Завтра, 22 липня, найвищою буде температура повітря в західних областях, а також на Одещині. Там повітря прогріється до +26...+32 градусів, а на Закарпатті – до +35. Про це повідомила синоптик Наталка Діденко.

Значно свіжішим очікується повітря на північному сході України. Протягом дня стовпчики термометрів будуть на рівні +19...+23 градусів.

Дощі з грозами у п’ятницю пройдуть у Сумській, Полтавській, Чернігівській, Харківській, Луганській областях, а також подекуди на Донеччині.

Вихідні в Україні будуть гарячими, трохи свіжіші – на північному сході, також спека трохи осяде в неділю в західних областях.  Періодичні дощі треба буде ловити – то на Сході, то на Заході, з закидами на прилеглі області, – зауважила синоптик.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Відкрити плей-лист

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

У Рівному знайшли ключі

У Рівному на вулиці Київській знайшли ключі. А саме на зупинці біля автосалону, навпроти гуртожитку. Власників просимо звернутись за номером: +380972042103 — Юлія  ОНОВЛЕНО: власник ключів знайшовся!

Загублено посвідчення

4 січня було загублено посвідчення дитини з багатодітної сім'ї, район парк Шевченка, вул. Княгині Ольги, Степана Бандери. Посвідчення на прізвище Андрійчук Богуслава. Хто знайшов, звертатися +380966597902

Більше оголошень