«Спас с Мариуполя»: у мережі знайшли ту саму Анічку, яка дякувала окупанту в «Лужниках» (ВІДЕО)

Видовище — жалюгідне

Українці розшукали соціальні мережі тієї самої Анічки з Маріуполя, яка зі сцени в «Лужниках» напередодні роковин війни подякувала окупанту за порятунок її й «сотні тисяч дітей».

Як зʼясувалося, «врятована» дитина знову живе в окупованому Маріуполі та скаржиться, що її цькують і навіть погрожують вбити.

В українському TikTok невдала промова Анни стала мемом, і за неї вона вирішила виправдатися. Українці знайшли ролик з вибаченнями за забуті слова від жительки Маріуполя.

Після того? як відео Анни оприлюднили, вона закрила свою сторінку та видалила попередні ролики. Однак українці встигли зберегти деякі з них.

На одному з відео дівчина заявила, що розгубилася на сцені, бо на неї дивилися росіяни з трибун.

— Мене зараз дуже сильно хейтять, мене задирають через це і навіть погрожують вбити.

 

Я зараз живу в Маріуполі. За мене заступаються подруги, бо багато людей не вірять, що я маріупольська, – почала зірка «Лужників».

Анна також запевнила, що її не змушували там виступати. Як тоді жителька Маріуполя опинилася в Москві – вона не пояснила. Дитина пригадала, що піднялася на сцену «зі своїми словами». Про який тоді забутий текст вона сказала ведучій, також поки неясно.

Наостанок школярка додала, що людина, яка стояла там – дійсно її «рятівник» і весь цей час вони не бачилися.

Українці скептично поставилися до виправдань Анни, зауважили багато неспівпадінь та розкритикували її за просування російської пропаганди.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Діана Білоус

Діана Білоус

Відкрити плей-лист

Знайдено документи на прізвище Кірюшин

У Рівному знайдено документи, на прізвище Кірюшин Володимир. Власник може телефонувати:

Втрачено посвідчення УБД

У суботу 25 лютого у Рівному  було втрачено посвідчення УБД, на прізвище Полюхович Юрій. Ймовірно документи згубили у тролейбусі №1 близько 10:30 ранку. Прохання повернути за винагороду. Телефонуйте:

У маршрутці занйшли документи Катерини Ільчук

У маршрутці №57 знайдено пакет документів виданих на прізвище Катерини Ільчук. Власниця може звертатися  за номером

Більше оголошень