Спалах в інтернаті на Здолбунівщині: працівникам пропонують лишитися на два тижні

На робочому місці

Епіцентр спалаху коронавірусу у Здолбунові ізолювали. Нагадаємо, що хвороба розповсюдилася у  Здолбунівському будинку-інтернаті для людей похилого віку.

Захворіли шестеро підопічних і шестеро членів персоналу. Спалах Ковід-19 стався у п’ятому корпусі, який ізолювали, кажуть у Рівненській ОДА. В’їзд на територію закладу контролює блок-пост поліції.

Також керівництво області рекомендує закладу організувати бригаду працівників, які перебуватимуть в інтернаті постійно, говорить перший заступник голови Рівненської ОДА Сергій Подолін:

Запропоновано головному лікарю закладу зробити з тих працівників, які працюють у закладі, бригаду, яка може постійно протягом 14 днів перебувати в закладі і контролювати режим роботи.

 

Чому? Тому що є загроза, що, можливо, потенційно інфіковані будуть від'їжджати додому. Там у них є члени сім'ї. І це є загроза нових інфікувань.

Заступник голови Рівненської ОДА Сергій Подолін

Всього у Здолбунівському будинку-інтернаті перебуває 190 підопічних і більше сотні персоналу. Керівництво області вирішило насамперед зробити 90 ПЛР тестів у закладі, а також створити спеціальну комісію для контролю за ситуацією у будинку-інтернаті.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Скубік

У Рівному в районі Північного втрачено документи, на прізвище Скубік, а також техпаспорт на автомобіль та телефон. Прохання повернути за винагороду, телефонуйте 

Втрачено документи на прізвище Петеренчук

06 серпня на мікрорайоні «Північний» було втрачено сумку через плече сірого кольору з документами на прізвище Петеренчук. Якщо ви знайшли ці документи, прохання повернути за винагороду Тел.: (066) 67 07 841

На Відінській знайшли сумочку з дитячою іграшкою

Сьогодні, 21 липня, о 15:20 на зупинці вул.Відінській знайшли сумочку з дитячою іграшкою.

Більше оголошень