Спалах в інтернаті на Здолбунівщині: працівникам пропонують лишитися на два тижні

На робочому місці

Епіцентр спалаху коронавірусу у Здолбунові ізолювали. Нагадаємо, що хвороба розповсюдилася у  Здолбунівському будинку-інтернаті для людей похилого віку.

Захворіли шестеро підопічних і шестеро членів персоналу. Спалах Ковід-19 стався у п’ятому корпусі, який ізолювали, кажуть у Рівненській ОДА. В’їзд на територію закладу контролює блок-пост поліції.

Також керівництво області рекомендує закладу організувати бригаду працівників, які перебуватимуть в інтернаті постійно, говорить перший заступник голови Рівненської ОДА Сергій Подолін:

Запропоновано головному лікарю закладу зробити з тих працівників, які працюють у закладі, бригаду, яка може постійно протягом 14 днів перебувати в закладі і контролювати режим роботи.

 

Чому? Тому що є загроза, що, можливо, потенційно інфіковані будуть від'їжджати додому. Там у них є члени сім'ї. І це є загроза нових інфікувань.

Заступник голови Рівненської ОДА Сергій Подолін

Всього у Здолбунівському будинку-інтернаті перебуває 190 підопічних і більше сотні персоналу. Керівництво області вирішило насамперед зробити 90 ПЛР тестів у закладі, а також створити спеціальну комісію для контролю за ситуацією у будинку-інтернаті.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Влад Пєрязєв

Влад Пєрязєв

Знайдено собаку

Знайдено собаку в районі Басового Кута, порода вовкособ.  

Знайдено техпаспорт на прізвище Сергатюк

Сьогодні ввечері у ТРЦ «Екватор» у Рівному знайшли загублений технічний паспорт на автомобіль Gelly, який зареєстрований на Сергатюка Ігоря Борисовича. Знайдений документ передали у магазин «ANDRE TAN».

Знайдено спанієля

В районі с. Велика Омеляна знайдено собаку породи спанієль. Тому, хто загубив улюбленця, прохання зателефонувати:      

Більше оголошень