Спалах коронавірусу у Дубні: з чим це пов’язано

У лікарні перебуває понад два десятки інфікованих

16 нових випадків зараження COVID-19 зареєстрували напередодні у Дубні.

З чим це пов’язано на брифінгу Рівненської ОДА розповів очільник медицини краю Олег Вівсянник:

Факт збільшення кількості захворювань у Дубні підтверджений. На сьогодні у нас 24 хворих у стаціонарі, троє з них – у важкому стані. Переважно це – дрібні сімейні вогнища.

Попри це, для їх ліквідації доводиться залучати практично всі медичні ресурси Дубенського району - і первинної, і спеціалізованої ланки, зауважує Олег Вівсянник:

Єдиного вогнища не встановлено. Зараз ми працюємо над тим, щоб локалізувтаи всі ці дрібні вогнища і зменшити кількість заражень.

Нагадаємо, що станом на 23 червня показник інцидентності на Рівненщині перевищений учетверо. Це не дозволяє йти на пом’якшення карантину та скасування бодай частини обмежувальних заходів. Навпаки – контроль за їх дотриманням треба посилювати, впевнені в обласній адміністрації.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Богдана Карц

Богдана Карц

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень