Сортування та перероблення сміття запроваджують на Рівненщині

У кількох десятках населених пунктів

Фото ілюстративне
Фото ілюстративне

Понад мільйон кубометрів сміття щорічно накопичується на Рівненщині.

Однак потужностей в області вистачає, аби переробити лише 2,5%, повідомляє заступник голови Рівненської ОДА Ігор Тимошенко.

В основному побутові відходи захоронюють на сміттєзвалищах, які переважно переповненні або не відповідають санітарно-екологічним нормам.

Втім,  робота у напрямку утилізації сміття у Рівненській області триває. Зокрема майже у 70 населених пунктах поступово запроваджують перехід до сортування та перероблення відходів.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Відкрити плей-лист

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Загубилася вівчарка

Пропала вівчарка. Дівчинка, не агресивна, на ім'я ВЄСТА. Бачили її по вулиці Відінській біля АТБ та на площі Перемоги, навпроти магазину Ера. тел. 0964725146

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

Більше оголошень