Сьогодні у Рівному вперше презентують українську збірку Зузанни Ґінчанки

Ця подія присвячена 100-річчю з часу народження поетеси

Перша у Рівному презентація збірки перекладів поезій польської поетеси Зузанни Ґінчанки, яку називають однією з найцікавіших літературних постатей міжвоєнного Рівного, відбудеться сьогодні о 19.00 в Open Office Платформа взаємодій «Простір».

На захід завітають консул з питань культури генерального консульства Республіки Польща у Луцьку Кшиштоф Савіцки, консул Марек Запур, літературознавець та перекладач Ярослав Поліщук.

Відвідувачі презентації отримають у подарунок збірку поезій Зузанни Ґінчанки від Генерального консульства Республіки Польща у місті Луцьк. Можливість унікальна, запевняють організатори, оскільки тираж обмежений і в книгарнях видання навряд чи вдасться знайти.

Вхід на презентацію вільний.

Нагадаємо, торік у Рівному почали говорити про зведення пам’ятника поетесі з трагічною долею, що найкращі роки свого нетривалого життя (1917-1944) провела у Рівному.

Слідкуй за нашими новинами у  Telegram

Теги: Ґінчанка
Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень