У Рівному актори драмтеатру зустрілись зі студентами

Сьогодні у Рівному відбулась арт-зустріч «Сузір’я молодих і талановитих» з нагоди Міжнародного дня театру. Студенти рівненських вишів у обласній бібліотеці для молоді поспілкуватись із акторами Рівненського драматичного театру Наталією Боярською та Олегом Ягелюком. Артисти ділилися враженнями від вистав, показали декілька акторських технік та розповіли про свою професію. Зокрема, Олег Ягелюк відверто повідав студентам про те, чому він зараз займається акторською діяльністю:

Зазначимо, що Олег Ягелюк працює артистом драми з 2012 року. На сьогодні вже добре запам‘ятався у таких виставах, як «Обережно! L'amour...», «Сватання на Гончарівці», «Тіні забутих предків» та багатьох інших. Наталію Боярську ж можна побачити у постановці «Останній строк», рок-опері «Біла Ворона», чи у мюзиклі «Намалюй мені ніч». Після заходу студенти отримали автографи від запрошених акторів та зробили селфі на пам'ять.

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень