Сьогодні у Рівне приїжджає Георгій Делієв

У «Євро-Арті» відбудеться відкриття персональної виставки художника «Рівно 20!»

Георгій Делієв як художник має багату виставкову історію, і вже не вперше приїзджає у наше місто. Його історія як художника розпочинається з 2004 р., коли відомий комік на суд глядачів презентував виставку «Штрихи до портрета» в Одесі, яка викликала неоднозначний інтерес (він іще малює!). Потім були Київ, Вінниця, Чернігів та інші міста. А коли у 2013 р. рівняни були приємно вражені різножанровістю експозиції «Під маскою» в галереї європейського живопису «Євро-Арт», ніхто й не сподівався, що Георгій Делієв матиме щире бажання свою чергову (двадцяту!)  персональну виставку презентувати знову ж у Рівному.


На відміну від попередньої ретроспективної виставки, нинішній  проект «Євро-Арт» знайомить глядачів із абсолютно новими напрацюваннями художника в 2013-2016 рр. Чи змінився Делієв-художник? Так, однозначно промовляють майже півсотні картин, які представлені в галереї  «Євро-Арт». Адже за ці декілька років змінилася країна, змінилися ми і змінився делієвський живопис. Легко і радісно стає на душі від споглядання робіт «Одеситка», «Автопортрет з левом», «Лимони у Ватикані», «Японія. Озеро», «Ковбой з букетом квітів» та інші. 

[media=53897]
Сьогодні уже не фантазії митця формують сутність твору, а на поверхню виступає глибока філософія духовної краси. Це досягається автором не лише за допомогою витонченої композиційної конструкції чи кольоровим контрастом, а й усією динамікою художніх сюжетів. Георгій Делієв своєю живописною грою ніби запрошує глядача поміркувати над сьогоденням і взяти на озброєння не агресію, злість чи жорстокість, а світло, радість і любов. Правила гри майбутнього, на думку художника, людина закладає у нинішньому виборі між добром і злом, незгодою і примиренням, несприйняттям і розумінням, між війною і миром.


На презентацію запрошені мер міста Володимир Хомко та його заступник Галина Кульчинська, начальник міського управління культури і туризму Тарас Максименко, художники та зацікавлена культурно-мистецька еліта Рівного. В презентації бере участь Георгій Делієв та його друзі.

Виставка триватиме до 13 березня 2016 р.

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень