До Рівного їде Фесенко

Відомий в Україні політолог дасть оцінку місцевим виборам-2016

У вівторок, 3 листопада, в конференц-залі готелю «Оптима Рівне» відбудеться круглий стіл на тему «Місцеві вибори - 2015 на Рівненщині: результати та перспективи» - повідомляє КВУ.

Учасники заходу обговорюватимуть актуальні питання, які постали після нещодавніх місцевих виборів:

1. Політичне різноманіття нових складів місцевих рад Рівненщини: огляд, першочергові кроки та актуальні вимоги громадян.

2. Новий склад Рівненської міської ради: суспільні виклики та перспективи взаємодії.

3. Вибори міського голови Рівного – 2 тур: ризики, очікування та можливі варіанти співпраці новообраного міського голови із новим складом міської ради.

Участь в обговоренні візьме Володимир Фесенко, голова правління Центру прикладних політичних досліджень «Пента», кандидат філософських наук, доцент політології.

Також на захід запрошені лідери місцевих осередків та перші номери виборчих списків політичних партій, які брали участь у нинішніх місцевих виборах на Рівненщині, кандидати, громадські активісти, експерти.

Круглий стіл розпочнеться о 12:00.

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень