Сьогодні науковці їдуть на «Поле Берестецької битви»

На Рівненщині відзначають ювілей дослідника Берестецької битви

У вівторок, 20 жовтня, на другий день роботи конференції, присвяченій 100-річному ювілею українського дослідника Ігоря Свєшнікова, її учасники відвідають Національний заповідник «Поле Берестецької битви». Саме там Ігор Свєшніков впродовж двадцяти років очолював археологічну експедицію, а також Дубенський замок, де провів останні свої дослідження.

Нагадаємо, напередодні у Рівненському обласному краєзнавчому музеї на історико-краєзнавчій конференції зустрілися етнографи, археологи, географи, антропологи та історики. Науковці з різних регіонів України приїхали, аби вшанувати 100-річний ювілей українського дослідника Ігоря Свєшнікова.

Під час відкриття конференції гості заходу ділилися своїми спогадами про спільну роботу з видатним археологом та життєвими історіями.

Член-кореспондент НАНУ Яків Дідух, який вважає Ігоря Свєшнікова своїм наставником, розповів про своє знайомство з ним:

«Коли мені було 13 років, Ігор Кирилович працював біля мого рідного села Городок, що у Рівненському районі, ознайомлювався з місцевістю. Я показав йому старовинні речі, які ми знаходили під час роботи на городі. І він загорівся цим, а вже невдовзі розпочав роботу в нашому селі, яка тривала 4 роки. Ігор Свєшніков досліджував поселення Городоцько-здовбицької культури, зокрема шнурової кераміки. Його знали усі люди, чекали його приїзду, коли щось знаходили».

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень