Сьогодні нагороджують рівненських студентів за успішне стажування

Вони відпрацювали повноцінний робочий день із чиновниками міста

Сьогодні о 12:00 годині 32 рівненським студентам вручатимуть сертифікати про успішне стажування в рамках акції “День з керманичами міста”.

У залі засідань міськвиконкому (вул. Соборна, 12а, 3 пов.) сертифікати вручатиме міський голова Рівного Володимир Хомко.

Нагадаємо, минулого тижня студенти Рівненського державного гуманітарного університету, Національного університету водного господарства та природокористування, Міжнародного економіко-гуманітарного університету та Університету „Україна” відпрацювали повноцінний робочий день із рівненськими чиновниками, в т.ч. з мером міста, його заступниками та начальниками управлінь. 

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень