Сьогодні на Рівненщині працює місія Світового банку

Сьогодні Рівненщину з робочим візитом відвідають представники місії Світового банку з підтримки впровадження Проекту «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей».

Команда експертів цього разу працюватиме на Кореччині, повідомляє прес-служба Рівненської ОДА.

Під час візиту запланована нарада щодо впровадження субпроекту (приміщення Корецької РДА).

Також експерти ознайомляться із проектом реконструкції лікарської амбулаторії у селі Користь, а також оглянуть приміщення для розміщення ангіографічної операційної в Рівненській обласній клінічній лікарні.

Нагадаємо, Рівненщина ввійшла до 8 областей України, де реалізується Проект «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей».

Зокрема, на території області впроваджується субпроект «Підвищення ефективності лікування та профілактики хвороб системи кровообігу в Рівненській області на період з 2015 по 2020 роки».

Субпроект фінансує Світовий банк у розмірі 25 мільйонів доларів США. За ці гроші, в першу чергу, будуть модернізовані медзаклади, які надають первинну та вторинну медичну допомогу.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень