Сьогодні на Гощанщині відбудеться фестиваль народної творчості

Свято «Красносільські вітряки» пройде в селі Красносілля

В неділю, 4 жовтня, на території  вітряка в селі Красносілля Гощанського району відбудеться VІ-й обласний фестиваль  народної творчості, історії та побуту «Красносільські вітряки».   

На святі виступатимуть аматорські колективи Рівненщини, Хмельниччини, Польщі та Білорусі. Для учасників та гостей фестивалю проведуть конкурси - на краще представлення старовинної української страви, національний костюм та оберіг солдату.

У рамках заходу діятиме виставка-продаж виробів народних умільців області, які для усіх охочих проведуть майстер-класи.

Окрім цього, гостей дійства чекають козацькі забави, жартівлива лотерея, дитячі атракціони, частування старовинними українськими стравами та екскурсія по вітряку – пам’ятнику архітектури ХІХ століття.

Початок свята о 13 годині.

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень