Сьогодні маршрутки працюватимуть до опівночі

А вже завтра мають вийти на маршрут за звичним графіком

У новорічну ніч у Рівному знову запрацює нічний тролейбус. Нагадаю, вночі містом курсуватиме тролейбус за маршрутом, що з'єднує автовокзал із залічним вокзалом, по суті забезпечуючи проїзд головною вулицей міста.

Графік роботи маршруток, на головних транспортних сполученнях продовжений до опівночі, розповів нам начальник міського управління транспорту Віталій Миронюк:

 Транспорт буде працювати у звичному режимі, на основних маршрутах із продовженням до 24-ої години. А також відновлює роботу цієї ночі нічний тролейбус. Все буде у порядку, ми провели попередні перемовини, просили людей, хто забезпечує життєдіяльність міста і … люди ж завтра будуть теж поспішати на автобуси, поїзди. Маю надію, що все відбудеться у штатному режимі.      

Тож 1-го січня більшість маршрутів мають працювати відповідно до свого звичайного графіку, але в управлінні транспорту не виключають певні затримки і збої, які в цілому не мають вплинути на життєдіяльність міста. 

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Радянська

Ольга Радянська

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Загубився великий папуга

Сьогодні зранку в районі Пивзаводу у Рівному загубився ожереловий великий папуга зеленого кольору.

Більше оголошень