Сьогодні маленьким рівнянам читатимуть вірші «з флешки»

Мова йде про презентацію аудіокниги дитячої письменниці Віри Правоторової під назвою «Радісні віршики з бабусиної флешки»

У програмі зустрічі заплановані декламування дітьми віршів поетеси, виступи колективів дітей з особливими потребами та майстер-клас «Різдвяна листівка».

Декілька слів про авторку: Правоторова Віра Миколаївна народилася на Рівненщині, де і пройшло її дитинство. У 50 років вона стала писати вірші для дітей. Як результат – перша збірка «Віршенята і віршики з оксамитової торбинки» вийшла друком у видавництві «Зелений пес» у серпні 2015 року. Друга збірка «Веселі віршики з мальованого глека» з’явилася у цьому ж видавництві у травні 2016 року. 

Презентація аудіокниги «Радісні віршики з бабусиної флешки» відбудеться сьогодні, 17 січня 2017 року, о 14 год. у відділі іноземної літератури Рівненської обласної універсальної наукової бібліотеки. 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень