Рівненська бібліотека запрошує на зустріч із волинськими митцями

Сьогодні відбудеться сімейна імпреза «Словом і хрестиком»

Сьогодні, 13 листопада о 15 год. у відділі мистецтв Рівненської обласної універсальної наукової бібліотеки відбудеться творча зустріч з  Миколою та Наталією Птаховими, митцями з Волині.

Коротко про гостей: Микола Птахов родом із Саратовської області. Його дитинство минуло на Дніпропетровщині, а згодом життя закинуло у смт. Цумань Волинської області. Перший вірш написав близько 10 років тому. Зараз має збірку власних творів під назвою «Тобі єдиній і коханій».

Наталія Птахова народилася в смт. Цумань. Працює медичною сестрою у Цуманській районній лікарні та на дозвіллі займається вишивкою. Схеми хрестиком майстриня шукає у друкованих виданнях, але завжди вносить у вишивку щось своє.

Варто зауважити, що пара постійно намагається присвячувати весь свій час дітям та творчості. Хоч і мають інші професії, Микола знайшов себе у поезії, а Наталія – у вишивці.

На захід запрошують усіх поціновувачів поетичного слова та мистецтва вишивки. Вхід вільний. 

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень