Чотири стихії зберуться під одним дахом сьогодні у Рівному

Проект «СТИХІЙНІ» - у Рівному

У суботу, 12 листопада, четверо авторів - Джон Гнатів, Поль Щепан, Ростислав Кузик і Павло Коробчук - за допомогою магії тексту та візії заговорять до вас мовами 4-х стихій: вогню, повітря, землі та води, щоб водночас поєднати несумісне, сказати замовчуване і продемонструвати небачене, повідомляють організатори події.

- Кажуть, можна вічно дивитися на те, як тече вода і як палає вогонь. А що, коли до води та вогню додати ще дві стихії – повітря та землю, і спостерігати їх усіх одночасно в одному місці і один час? Уявіть, що в якийсь момент 4 стихії зібралися під дахом однієї будівлі, щоби сколихнути ваші найглибші відчуття…

Не лише уявити, а й побачити це все на власні очі можна буде сьогодні, 12 листопада, о 17:00 годині у театрі «Сонях» на вулиці Черняка, 9. Вартість квитка: 20 гривень.

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ілона Радзівіл

Ілона Радзівіл

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень