Сьогодні на Рівненщині прощатимуться з загиблим воїном (ФОТО/ВІДЕО)

Тіло військового зустріли «живим коридором»

Старосільська громада, що у колишньому Рокитнівському районі, сьогодні, 1 травня, у скорботі. В останню путь тут проведуть військового, який боронив нашу країну від російських окупантів. Від рук росіян загинув Ярослав Чурилович, 1976 року народження, повідомили на сторінці Старосільської громади у ФБ.

- У війні з російським агресором загинув герой нашої громади –  Ярослав Чурилович.

 

Немає таких слів, які б зараз могли заспокоїти згорьовану родину загиблого. Уся Старосільська громада схиляє голови в глибокій скорботі. Приносимо співчуття батькам та рідним, розділяємо ваш біль втрати.

 

Низький уклін нашому воїну-захиснику!, - написали на сторінці спільноти.

Напередодні ввечері односельці та усі небайдужі зустрічали тіло Героя живим коридором. Це вже третій воїн з тергромади Старого Села, який віддав своє життя за свободу України.

Церемонія прощання із Ярославом Чуриловичем відбудеться 1 травня о 13:00 в Свято-Миколаївській церкві Старого Села.

Нагадаємо, вчора, 30 квітня, на Рівненщині прощалися з шістьма Героями, які загинули у боротьбі за Україну.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Відкрити плей-лист

Загублене службове посвідчення прокурора

Загублене службове посвідчення прокурора видане на імʼя Ваколюк Юлії Олександрівни. Прошу вважати недійсним.

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

Більше оголошень