Сміття на звалищі біля Рівного – підпалили. До пошуків винних підключили правоохоронців

У Рівному мають встановити осіб, які допустили виникнення пожежі на території сміттєпереробного заводу.

Нагадаємо, пожежа сталася напередодні, 12 травня. Близько 14 години до Служби порятунку Рівненщини надійшло повідомлення про пожежу на території сміттєпереробного заводу, який поки що не працює.

Про цей факт рятувальники повідомили Державну екологічну інспекцію Поліського округу та правоохоронців, які прибули на місце події для огляду території та встановлення причин порушення вимог природоохоронного законодавства.

На місці огляду виявили звалище побутових відходів на асфальтному покритті площею 480 м2, що частково пошкоджене полум'ям.

 

Також встановлено факт порушення вимог Закону України «Про відходи» у частині поводження з відходами та Закону України «Про охорону атмосферного повітря» у частині виконання вимог щодо охорони атмосферного повітря від забруднення виробничими, побутовими та іншими відходами.

 

Наразі встановлюються винні особи для притягнення їх до адміністративної відповідальності, - йдеться у повідомленні Державної екоінспекції Поліського округу.

Повідомляється, що станом на 18 годину середи, 12 травня, пожежу ліквідували.

Радіо ТРЕК у Telegram і Viber: 063-734-106-4

 

Загублено документи на Музичук

Загублено гаманець з документами на прізвище Музичук Андрій. Прохання повернути за винагороду.    

Знайдено самокат

В районі Лебединки знайдено дитячий самокат. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:  

Загублено гаманець і документи

Напередодні в районі Чайки було загублено чоловічий гаманець з документами та посвідченням водія, виданими на прізвище ЛОХВИЧ ВАСИЛЬ ЙОСИПОВИЧ. Прохання повернути за винагороду.

Більше оголошень