СБУ ліквідувала канал постачання наркотиків

Затримали двох громадян

Наркокур’єр намагався ввезти псевдоефедрин в Україну через пункт пропуску "Ягодин", заховавши 700 пігулок під одягом. Співробітники СБУ разом з прикордонниками та митниками згодом затримали й організатора каналу. З автомобіля наркоділка вилучено 1400 аналогічних пігулок. Зловмисники переробляли прекурсор у метамфетамін та реалізовували наркозалежним мешканцям Рівного. За висновками експертів, з вилучених пігулок можна виготовити наркотиків на 300 тисяч гривень за розцінками "чорного ринку".

Слідчим відділом Управління СБУ в Рівненській області відкриті кримінальні провадження за ст. 305 та ст. 309 Кримінального кодексу України. Тривають оперативно-слідчі дії для встановлення всіх осіб, причетних до функціонування контрабандного каналу постачання, виготовлення та розповсюдження наркотиків,- повідомляє УСБУ в Рівненській області.

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень