«Може, вималюється щось фантастично хороше»: Рівне оновить сквер на Волі

Програму й умови конкурсу на краще облаштування скверу затвердив міськвиконком

Так виглядає нині сквер

Йдеться про сквер на розі вулиці Соборної та Дорошенка.

Це, якщо їхати Соборною з центру у напрямку Луцька, за мостом справа. Колись ця територія була передмістям Рівного і називалася «Воля».

Тому мета конкурсу – знайти найкраще рішення щодо облаштування скверу, яке б відображало образ Волі, як історичного району міста, та філософське поняття «воля». У проекті мають бути передбачені 

газон, який нині знищений, зона відпочинку, освітлення, вуличні меблі.

Начальник міського управління містобудування та архітектури Андрій Юрков розповів про винагороди переможцям конкурсу:

Рішення про оголошення конкурсу вже є. Визначено грошові премії в розмірі 30 тисяч гривень на весь конкурс. За перше місце – 15 тисяч гривень, за друге – 10 і за третє – 5 тисяч гривень.

Міське управління містобудування та архітектури організувати конкурс замовило підприємцю Павлу Алексєвичу. Цей конкурс - всеукраїнський. Щоб взяти участь у ньому, треба зареєструвати заявку на сторінці конкурсу "Сквер на Волі" у Фейсбуку. 

Вигляд скверу згори

Міський голова Рівного Володимир Хомко прокоментував це так:

Ми зараз маємо на меті оголосити таких два конкурси. Перший конкурс - це по цьому скверу пробний. І другий – це центральна площа за кінотеатром «Україна» аж до Директорії. Повністю поміняти концепцію цієї території.

 

Що буде – не знаю. Будемо вибирати разом з вами. Але це будуть глобальні конкурси. Не тільки рівненські архітектори, а будь-хто з України може взяти участь. Можливо, вималюється щось таке фантастично хороше.

 

Таких конкурсів ми ще не проводили.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень