«Склади на Рівненщині захищені, люди можуть спати спокійно», - військові про вибухи боєприпасів

Тим часом під Вінницею - катастрофа

На Рівненщині є військові склади такого ж рівня, як і ті, що палають зараз на Вінничині.

Нагадаємо, що напередодні ввечері там почалися вибухи на складах боєприпасів.

З прилеглих населених пунктів зараз евакуюють населення.

Ми вирішили поцікавитися у військових, яка ситуація зі складами у нашій області. Речник Мінооборони на Рівненщині Віктор Шубєц зауважив у коментарі Радіо Трек, що про розташування таких об’єктів розповідати не варто, аби не привернути зайвої уваги до них:

Є теж склади такого значення – можу сказати. Де саме, розповідати не варто, адже привертати зайву увагу до них небезпечно. У зв’язку з тим, що триває антитерористична операція, ми зважаємо на ці питання, але про заходи розказувати не можу. Те, що рівняни та мешканці області можуть бути спокійні – це точно.

Речник Міноборони також додав, що доки в країні триває війна, громадянам варто пильнувати підозрілих осіб і не фотографувати військову техніку.

Про підозрілі випадки військовий радить повідомляти до СБУ, Нацполіції, командування найближчих військових частин тощо. Це стосується літальних апаратів, людей, предметів тощо.

 

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Влад Пєрязєв

Влад Пєрязєв

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Загубився великий папуга

Сьогодні зранку в районі Пивзаводу у Рівному загубився ожереловий великий папуга зеленого кольору.

Знайдено карту поляка на прізвище Petrychenko

[media=238993] В районі Боярки у Рівному знайдено карту поляка, на ім'я Petryczenko Andrzej (Petrychenko Andrii) 2003 р.н.

Більше оголошень