Рівнянину ледь не підірвали квартиру через …банкрутство заводу?

Нагадаємо, у суботу, 8 квітня, у багатоквартирному будинку на вулиці Івана Мазепи стався вибух

Там розірвався піротехнічний виріб, який зловмисники прикріпили до ручки дверей квартири. В ній з сім’єю проживає 39-річний рівнянин Олександр Величко.

Нам вдалося зв’язатися з чоловіком. Як розповідає Олександр, він є представником комітету кредиторів, що займається справою Рівненського заводу тракторних агрегатів.

Нагадаємо, 27 липня 2015 року господарський суд Рівненської області визнав банкрутом та почав ліквідацію ВАТ «Рівненський завод тракторних агрегатів».

Як розповідає Олександр Величко, організація, яку він представляє, намагається встановити, хто ж довів завод до банкрутства:

Ті люди, які допустили таке, не хочуть, щоб хтось це виявив. Вони вже намагалися двічі його довести до ліквідації, щоб потім послатися на рішення суду. Але Вищий господарський суд все-таки хоче встановити причини, хто довів до такого стану підприємство

Тож рівнянин вважає, що шляхом підриву дверей йому намагаються зашкодити розслідувати справу.

Нагадаємо, в серпні торік на території РЗТА розгорівся конфлікт. Тоді адвокат Олександр Величко зібрав місцеву пресу, щоб заявити про наміри увійти до приміщень, які нібито належать його довірителю. 

Втім, чи справді причетний вибух в оселі Величка до справи тракторного заводу  - встановлюватимуть правоохоронні органи.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень